+420 739 610 850 | Pondělí až pátek:
9:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Děkujeme Vám, že jste se registrovala do věrnostního programu KLUB ETANI

Pro úspěšné dokončení registrace prosím potvrďte email, který obdržíte od Lyoness. V tom okamžiku se Vám můžeme načíst slevu a vrátit 5% z každé objednávky zpět, stačí při objednávce zadat Vaše Lyoness ID.

Věrností karta KLUBU ETANI Vám bude zaslána na Vámi uvedenou adresu nebo si ji můžete vyzvednou v prezentačním salonu ETANI na Praze 5. (podle toho co jste uvedla při registraci)

Výhody pro Vás:

  1. PENÍZE ZPĚT z každého nákupu přímo na Váš účet (5% z každé objednávky)
  2. NÁKUPY SE SLEVOU jen pro členy klubu (slevové poukázky přednostně na Váš email)
  3. ODMĚNA za doporučení známému 100,-
  4. vstupenky na akce, možnost vlastní proměny, informace o novinkách a slevách
  5. Peníze zpět nejen od nás ale i od partnerských obchodů a firem (McDonald´s, KIKA, Bambule, BAUMAX, BAŤA, HUMANIC, OMV, SPORTISIMO, Energetické centrum, MALL.CZ, SPA.CZ, SLEVOMAT.CZ a stovky dalších)

Počítejte s námi

Objednávka v hodnotě 1.699 Kč znamená, že máte automaticky slevu 85 Kč a tato částka se načítá na Váš účet věrnostního programu zpět. Pokud uděláte takové objednávky celkem čtyři, znamená to, že máte na Vašem účtu 340 Kč a ty už jsou zaslány na Váš osobní bankovní účet.

Náš věrnostní program není sbírání bodů, ani Vás nenutíme využít výhod jen u nás na eshopu. Nabízíme Vám PENÍZE ZPĚT, za které si můžete koupit třeba dárek pro sebe nebo své nejbližší. To je víc než body a zpětné slevy.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERŮ (novinky, akce, slevy..)
a získáte SLEVU 100 Kč na další nákup.