tvar_kyselina hyaluronova_horni banner
Toužíme po ní všichni. Po dokonale vyhlazené pleti, která bude zářit přirozeně mladistvým dojmem. Po hebké a jemné pokožce, která okolí dokáže, že věk je skutečně jen číslo. Taková pleť už však nemusí být díky moderním technologiím nedostižitelný sen.

Ostatně důkazem je revoluční hybridní komplex z řady Pure Serum s originální recepturou, ve které efektivně vládne kyselina hyaluronová. Její účinky jsou však trochu jiné, než v běžných kosmetických produktech. Výjimečné, mnohem silnější a účinnější. Poznejte její tajemství na vlastní kůži. Doslova!


Kyselina hyaluronová Pure Serum od ETANI vám umožní vstoupit do světa omlazení


Hybridní komplex kyseliny hyaluronové je skvělým kosmetickým objevem, se kterým se objevila šance na rychlé a snadné omlazení pokožky. Jeho stavebním kamenem je kyselina hyaluronová, která si v tomto ohledu získala skvělou pověst. Výrazně redukuje projevy stárnutí, vypíná pleť a dodává jí mladistvý půvab.

Hybridní komplex ovšem obsahuje speciálně upravenou kyselinu hyaluronovou, která překvapuje zcela novými schopnostmi. Dokáže totiž proniknout do každé vrstvy kůže a postarat se o pokožku takovým způsobem, aby skutečně omládla.

Jak funguje hybridní komplex kyseliny hyaluronové?

Hybridní komplex je vysoce účinná směs, která je složená z několika typů kyseliny hyaluronové a glycerinu. Jejich vzájemné harmonie pomáhá hloubkově pečovat o pokožku a podporovat přirozenou schopnost regeneračních procesů.

Hlavní tajemství se ukrývá v několika různě velikých molekulách kyseliny hyaluronové, mezi nimiž nalezneme také kyselinu hyaluronovou s ultra nízkou molekulovou schopností. Právě velikost molekul je z hlediska péče o pleť a konečných výsledků značně důležitá. Spousta běžných kosmetických přípravků obsahuje husté a větší molekuly s procentním poměrem, které mají nižší prostupnost do pokožky. Ty fungují spíše jako ochranná vrstva. Hybridní komplex je ovšem pečlivě složený z několika odlišných a lehkých molekul, které jsou výjimečné tím, že pracují nejen na povrchu, ale především uvnitř pokožky.

kyselina hyaluronova_popis

Čím je hybridní komplex výjimečný?

Unikátní sérum s více molekulárním zastoupením hybridního komplexu, který exkluzivně naleznete pouze u nás, je lehké a na dotek jemné jako voda. Nejen proto si ho zamilujete jak vy, tak především vaše pokožka, která s jeho pomocí získá luxusní péči. Nezáleží přitom na tom, zda máte zralou či problematickou pleť. Hybridní komplex kyseliny hyaluronové se o vaši pleť postará v každém okamžiku. Skvěle funguje nejen jako prevence, ale také jako nedocenitelný pomocník na cestě za dokonalou pletí.

Jaké vám přinese účinky?

  • Dostatečně hydratuje pleť a zachovává její pružnost
  • Podporuje přirozenou schopnost kožní tkáně a její hojení
  • Napomáhá k pružné pokožce a zvyšuje elasticitu kůže
  • Vyživuje a regeneruje každou vrstvu pokožky
  • Vyhlazuje a zjemňuje pokožku
  • Odstraňuje vrásky a jiné viditelné kožní nedostatky
  • Opravuje chyby uvnitř kůže
  • Vytváří zdravý a pěstěný vzhled
  • Přispívá ke kvalitnímu fungování kolagenu

Proč je kyselina hyaluronová významná pro zdravou pleť?

Kyselina hyaluronová, na jejímž základě je postavený inovativní hybridní komplex, je důležitou součástí každé pokožky. Zlepšuje její hydrataci, udržuje odolnost kůže a zabraňuje hlubšímu poškození pokožky během poranění. Jistý vliv má rovněž na práci kolagenu, který se díky ní snadněji pohybuje mezi kožními buňkami. Významná je ale také ze zdravotního hlediska. Její přítomnost zabraňuje vzniku infekčních onemocnění, a to tím, že brání v proniknutí bakterií skrze kůži.

Kyselina hyaluronová je jednoduše ochránce naší pleti, díky kterému si pokožka dokáže udržet svůj stav a také přirozenou strukturu. Bohužel její produkce se kolem pětadvaceti let postupně snižuje, proto se právě v tomto období začínají objevovat první vrásky. V tu chvíli je proto zapotřebí zajistit pleti kvalitní příjem kyseliny hyaluronové, kterou již nedokáže produkovat v optimálním množství, zcela jinou cestou. Ve formě účinné pleťové kosmetiky.