Den s ETANIHned na úvod tohoto článku bych chtěla za celý tým ETANI poděkovat všem našim zákaznicím za jejich účast na akci DEN S ETANI! Velice si vážíme vašeho času, který jste nám věnovaly 🙂

 

1Když jsem s kolegyní připravovala akci DEN S ETANI, doufala jsem, že se vše vydaří podle našich představ. Že každý, kdo dorazí, si akci maximálně užije. Záměrem celé akce bylo pozvat naše věrné zákaznice, členky VIP klubu ETANI i věrnostního programu a primárně jim ukázat, jak správně kosmetiku ETANI používat – aby splnila slibované účinky, ukázat různé tipy a triky, jak s kosmetikou pracovat, jak využít její potenciál na maximum a jak vlastně správně pečovat o pleť. Doufali jsme v otevřenou diskuzi na téma kosmetika, pleť, vrásky a další problémy spojené s pletí, nabízeli jsme individuální odborné poradenství pro každou účastnici akce a jako odměnu za jejich čas jsme nabídli dárek a slevu 20% na celý náš sortiment.

Pozor, nejednalo se o prodejní akci! Zakládáme si na individuálním osobním přístupu ke každé naší zákaznici potažmo zákazníkovi. Proto jsme se rozhodli uspořádat akci, kde s osobním přístupem a nadšením pro kosmetiku připravíme prezentaci našich produktů a nabídneme všem, kteří dorazí, individuální konzultaci, kosmetické poradenství či diagnostiku pleti.

A jak celá akce vlastně probíhala? Dovolte mi ji popsat svými slovy a dát tomuto článku větší osobitost a duši…

3Celá akce DEN S ETANI začínala v podvečer 31.10. v 18 hodin, avšak naše přípravy probíhaly již od rána. Zajištění lehkého občerstvení, vína, nachystání dárků a tašek se vzorky, příprava kosmetiky i celého scénáře akce, to vše s vírou, že to zákaznice ocení a večer se jim bude líbit.

Hodiny ukazovaly 17:30 a do salonku v přízemí budovy Ženských domovů začaly přicházet s úsměvem první dámy. „To je dobré znamení“ pomyslela jsem si a lehce ze mě spadl strach. Obratem jsem každé dámě ihned po příchodu nabídla sklenku prosecca a již s prvními doušky se rozvířila i první debata, kdy mi zákaznice s radostí oznamovaly, proč přišly, jak se na akci těší a co konkrétně z naší kosmetiky používají a jestli to používají správně. V ten okamžik jsem přestala pochybovat nad tím, jestli byla akce dobrý či špatný nápad. Uspořádat takovou událost s lidmi, kteří mají rádi naši kosmetiku, byl rozhodně nápad skvělý.

13V 18:05 jsem všechny ty milé dámy přivítala a akce mohla začít. Nabídli jsme i možnost ošetření pleti kosmetikou ETANI a k naší radosti se jedna ze zúčastněných rozhodla této nabídky využít a vyzkoušet tak produkty na vlastní kůži. Následně jsme si představili princip fungování kosmetiky, jehož podstata tkví ve správném seřazení 4 vhodných produktů.

Pro ty z vás, kteří o tom neslyšeli, je princip kosmetiky ETANI následující:

  1. ČIŠTĚNÍ PLETI – dobře vyčištěná pleť lépe vstřebává všechny složky kosmetických produktů
  2. HYDRATACE – hloubková hydratace v podobě kyseliny hyaluronové tvoří základ následné/ jakékoli další péči
  3. PÉČE A VÝŽIVA – vrásky, povadlá pleť, pigmentace – to vše lze změnit pomocí účinných sér a koncentrátů
  4. OCHRANA A REGENERACE – v hloubi pleti hydratujete a pečujete, na povrchu pak pomocí pleťového krému či oleje chráníte a regenerujete

6Téměř ke každému produktu se vedla diskuze se zákaznicemi, produkty si mohly samy vyzkoušet, následně pak vyměnit názory a vlastní zkušenosti. I já se snažila předat své zkušenosti, tipy a triky, které již za ty roky s kosmetikou ETANI a GOLDENTIME mám.

Během večera jsem se významně pozastavila hned u několika produktů. Jednalo se o pleťové masky, které nabízíme a zákaznice je často neznají. Názorně jsme ukázali, jak maska v reálu vypadá, jak se správně používá a že je vhodná pro opakované použití.

Následně jsem chtěla zákaznice naučit i práci s naším unikátním produktem 6minutový liftingový krém, který je specifický a připravuje se vždy čerstvý před aplikací na pleť. Krém, který dokáže již během 6 minut vyhladit drobné vrásky a vyplnit ty hlubší. Lifting je opravdu viditelný, ale základem toho je správná (a věřte mi že snadná) aplikace.

20Dámy měly dotazy i ohledně ultrazvukové špachtle, takže jsme si názorně ukázaly, jak tato zázračná kosmetická pomůcka opravdu funguje, jak se s ní správně pleť čistí, jak se zažehlují kosmetická séra a koncentráty a jak lze špachtli využít třeba na zažehlování koncentrátů přes látkovou pleťovou masku.

Na závěr celé akce, která trvala téměř tři hodiny, jsme se se sklenkou prosecca pustili do individuálního poradenství a každé zákaznici jsme sestavili jak balíček kosmetiky na míru její pleti, tak jsme rozdali dárečky.

A jaký je můj vlastní pocit?

15Během celé akce jsem vnímala zájem zákaznic o kosmetiku, viděla jsem, jak si navzájem sdělují zkušenosti a povídají si o tom, co již vyzkoušely a co je překvapilo. Několikrát jsem slyšela, že jsou s kosmetikou ETANI maximálně spokojené a že ji používají již několik let. Věřte mi, to předčilo mé očekávání v rámci akce DEN S ETANI. A když jsme se kolem 21. hodiny se všemi loučili, měla jsem obrovskou radost. Každá zákaznice odcházela s úsměvem. A co mě překvapilo ještě víc? Když  mi následující den v emailu přistály krásné recenze na strávený společný večer ve společnosti kosmetiky ETANI a našeho týmu.

Zde jsou jejich slova, recenze a pocity… Třeba překvapí i vás 🙂

Dobrý den,
včera jsem se zúčastnila skvělé akce DEN S ETANI. Děkuji za velmi příjemně strávený podvečer. Byly jsme zde profesionálně a přitom velmi srozumitelně seznámeny s veškerými produkty, kterými firma ETANI disponuje.
Vše jsme si mohly vyzkoušet, prokonzultovat nejen s milými odbornicemi vaší firmy, ale podělit se i o své zkušenosti s ostatními účastnicemi akce. Jako bonus celé akce bylo příjemné pohoštění a dáreček při odchodu. Veškeré rady a různé kosmetické vychytávky a fígle, které jsem se dozvěděla budu hned používat. Chci vám moc poděkovat za váš vždy milý a vstřícný přístup, kosmetika ETANI mi zpříjemňuje každý den a nejlepší na tom je, že opravdu funguje.
Přeji celé ETANI mnoho úspěchů, jen tak dál a prosím, zůstaňte stejní. Pěkný den všem.

Simona B.

Dobrý den, paní Tvarohová,

moc děkujeme za příjemně strávený večer s Etani, vše bylo super! Opravdu se nám líbila celková atmosféra, náplň semináře, přednášející i kosmetička. Děkujeme za občerstvení, slevu i dárek. Mile nás překvapily některé produkty, které jsme vůbec neznali. Velice se nám líbila názorná ukázka, prostor pro dotazy a diskusi. Bylo fajn dozvědět se víc o produktech a poradit se s profesionály. Ocenili jsme i ukázku správné techniky aplikace přípravků, obzvlášť pak přípravků na oči a oční okolí (směr krouživých pohybů). Je přínosné se ujistit, že přípravky používáme správně.

Hana H. s maminkou

Dobrý den paní Tvarohová,

předně bychom Vám i Vaší kolegyni chtěly poděkovat za uspořádání takové akce. Byly jsme opravdu spokojené a marně se snažím najít něco, co bych Vaší prezentaci mohla vytknout.

Líbilo se nám celkové uspořádání akce, příjemné, komorní prostředí. Ne moc účastníků, tudíž možnost na zodpovězení všech dotazů a věnování se každému individuálně. Opravdu vyčerpávající – v dobrém slova smyslu:-) prezentace a info o výrobcích, je zřejmé, že výrobky znáte do detailu a dané problematice se věnujete.

Překvapilo nás uspořádání akce jako takové. Možnost si výrobky na pleti vyzkoušet. Rovněž občerstvení bylo příjemným umocněním. A pozornost ve formě dárku rozhodně potěšila.

Doporučila bych všem zákaznicím, aby se takové akce zúčastnili a to rozhodně proto, že i já jsem zjistila, že ne úplně všechny kosmetické přípravky jsem aplikovala správně. Nyní se polepším a věřím, že výsledky budou ještě lepší, pokud je to vůbec možné:-)

Přeji hezký den a těším se na podobné akce i v budoucnu. Bylo to velmi milé a příjemné.

S pozdravem,

Jaroslava B. s maminkou