Květnová akce, která probíhala v termínu od 1. do 31. 5. 2017 byla vytvořena na základě toho, co naše zákaznice nejvíce zajímá. Každá žena, kterou zajímá stav její pleti, jako míra hydratace, množství mazu nebo hrubost pleti, mohla podstoupit rychlou analýzu na zjištění stavu pleti prováděnou pomocí speciálního diagnostického pera. Vše se odehrávalo v našem prezentačním salonu na Praze 5 pod vedením naši odborné kosmetičky Báry.


Vítězka balíčku na míru: Paní Milada Sýkorová

Výherní balíček: ETANI Kyselina hyaluronová HA ESSENCE 

+ ETANI Aktivní pleťový krém s komplexem kmenových buněk

Paní Milada přijela pro výhru až z Příbrami, zářila nadšením a letními barvami. Setkání s ní bylo plné pozitivní energie, radosti a ochoty. Paní Milada je důkazem, že i ve vyšším věku může žena vypadat krásně a být se sebou spokojena. Při předávání výhry nám navíc poskytla i krátký rozhovor 🙂

Máte radost z výhry?

Mám! Udělali jste mi obrovskou radost. Víte, nikdy jsem nic nevyhrála, takže když mi kosmetička Bára nabídla, že mi v rámci návštěvy salonu udělá i diagnostiku pleti, že mohu vyhrát kosmetický balíček na míru, přišlo mi to zbytečné. Vždyť já přeci nikdy nevyhrávám. Nakonec jsem souhlasila a dnes jsem za to nesmírně ráda. Když jste mi zavolali a gratulovali k výhře, ani jsem tomu nemohla uvěřit. Mám opravdu velkou radost a moc děkuji.

Používáte kosmetiku ETANI dlouho nebo to byla vaše první návštěva a nákup kosmetiky?

Kosmetiku ETANI a Golden Time používám řadu let a nedám na ni dopustit. Moje ověřená klasika je kyselina hyaluronová a kolagenový koncentrát Golden Time. A už teď se těším až začnu používat ten zlatý krém s kmenovými buňkami. Už jsem ho u vás v salonu jednou zkoušela a byl výborný, tak ho konečně budu mít i doma.

Myslím, že na svůj věk máte velice krásnou pleť, doporučila byste našim zákaznicím v podobném věku některý z našich produktů?

Mohu říct, že na svůj věk jsem s pletí opravdu spokojena a domnívám se, že je to hlavně díky kolagenu! Takže bych doporučila ten.


Jak soutěž probíhala?

Stačilo věnovat cca 10 minut svého času a přijít k nám na salon, který se nachází na Praze 5 v budovách Ženských domovů. Tam vám mohla být na základě žádosti či předem domluveného termínu provedena diagnostika pleti zcela zdarma. Ta zahrnovala i odborné poradenství, jak správně pečovat o pleť. Na základě výsledku diagnostiky a konzultace vám byl naši kosmetičkou sestaven balíček kosmetiky ETANI na míru, o který se automaticky soutěžilo. Veškeré informace sdělené naší kosmetičkou během schůzky, byly pečlivě sepsány do speciálního formuláře, který si zákaznice mohla odnést sebou. Na začátku měsíce června jsme vylosovali vítěze, který byl telefonicky informován. Průběh losování jsme pro vás zaznamenali na video.


Něco málo o diagnostice slovy naší kosmetičky


Proč provádíme diagnostiku pleti?

Diagnostika pleti je základní podmínkou pro správné doporučení kosmetických přípravků. Určení stupně hydratace, promaštění a hrubosti pleti nás nasměrují při výběru kosmetiky.

Jak diagnostika probíhá?

Celá diagnostika nezabere více než 10 minut vašeho času. Diagnostickým perem určíme poměr vody v pokožce, množství mazu a hrubost pleti. Toto diagnostické pero je pouze jedním z více nástrojů k určení typu pleti. Nezbytnou součástí diagnostiky je rozhovor s klientkou. Zjišťujeme, jak svou pleť vnímá, zda je její pleť citlivá či alergická, a jaké má osobní zkušenosti s konkrétními kosmetickými přípravky. Tyto informace jsou při určování typu pleti velice cenné. Dalším krokem při diagnostice je samotné posouzení typu pleti kosmetičkou.

Co je účelem kosmetiky?

Při diagnostice zjišťujeme míru hydratace. V dnešní době mnoho žen trpí nedostatečnou hydratací pokožky. Jedním z mnoha důvodů může být narušená kožní bariéra. Tato bariéra chrání naši pleť před patogeny (choroboplodnými zárodky) a je závislá na optimální hydrataci. Ideální množství vody v pokožce je přibližně 70 %. Hydratace se však během dne mění a je závislá na vlhkosti okolního vzduchu. Účelem kosmetiky je udržení optimální hydratace a obnova kožní bariéry.

Jak navrhujeme balíčky kosmetiky na míru?

Na základě všech získaných informací můžeme každé klientce doporučit balíček kosmetiky na míru. Při výběru balíčku se vždy řídíme pocity klientky tak, aby vybraná kosmetika byla účinná a klientka odcházela s pocitem radosti.


Co chystáme dál?

Na měsíc červen pro vás máme připravenou akci na pleťové krémy, oleje a čištění pleti. Nezapomínejte ani náš blog, kde nalezne spoustu zajímavých článku, rad a rozhovorů nejen o kosmetice.
Sledujte dění kolem nás na našem webu či facebooku a zúčastněte se soutěží o spoustu hodnotných cen.