Rozhodli jsme se, že pro vás každý měsíc budeme pořádat soutěže o hodnotné ceny. Jak dopadlo losování velké dubnové soutěže?

Průběh soutěží i výhry se každý měsíc liší, takže doufáme, že některá ze soutěží osloví i vás. A věřte, že každý z vás má šanci na výhru. Losujeme vždy čestně a korektně, nikdo není upřednostněn a nabízíme vždy více výher. Díky tomu zvyšujeme i počet výherců – našich spokojených zákazníků. Soutěžit můžete klidně každý měsíc, rádi vás obdarujeme opakovaně 🙂


VELKÁ DUBNOVÁ SOUTĚŽ

Dubnová soutěž probíhala v termínu od 1. – 30. dubna. Účastníkem mohl být každý návštěvník webu www.etani.cz, který splnil jednu klíčovou podmínku soutěže. Hlavní podmínkou bylo vytvořit na našem e-shopu www.etani.cz objednávku na zcela nový produkt ETANI Top Sada. Tato TOP SADA vznikla na základě oblíbenosti kyseliny hyaluronové a kolagenového koncentrátu Golden Time u našich zákaznic. Zákazníci, kteří tuto sadu objednali, byli automaticky zařazeni do slosování soutěže o hodnotné výhry v podobě dárkových poukazů.

Na konci měsíce tedy 30.4.2017 byl tento seznam zákazníků uzavřen a dne 5. 5. proběhlo slíbené losování 3 výherců. Ti od nás obdrželi dárkové poukazy v hodnotě 2.000 Kč, 1.500 Kč a 1.000 Kč, které mohou být uplatněny na nákup kosmetiky či doplňků stravy na našem eshopu.

Průběh losování velké dubnové soutěže jsme pro vás zaznamenali na video, neboť si zakládáme na férovém jednání a neovlivněných výsledcích. V rámci anonymity zákazníků jsme vyhlašovali pouze křestní jméno a iniciál příjmení. Vylosovaný lístek vždy obsahoval navíc číslo objednávky daného soutěžícího.

Vylosovaní výherci byli kontaktování naší kosmetičkou Bárou a dárkové poukazy jim byly odeslány.

Jména výherců:

 1. Dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč – Jarmila V.

2. Dárkový poukaz v hodnotě 1.500 Kč – Dagmar M.

3. Dárkový poukaz v hodnotě 1.000 Kč – Zuzana S.


Jaká byla kompletní pravidla soutěže o 3 poukazy:

 1. Soutěž trvala od 1.4. do 30.4.
 2. Losování výherců proběhlo v pátek 5. 5. dopoledne.
 3. Výherci byli o výhře informováni elektronickou poštou a telefonicky.
 4. Pro tuto soutěž byli vybráni 3 výherci, kteří na našem e-shopu vytvořili objednávku zahrnující produkt ETANI Top sada.
 5. Podmínkou pro výhru byla vyzvednutá a zaplacená objednávka do data 5. 5. 2017. Vrácené objednávky nemohou být uznány a soutěžící nebudou losování pro výhru.
 6. Jako výhru dala společnost Adiel s.r.o. 3 DÁRKOVÉ POUKAZY na nákup kosmetiky na e-shopu www.etani.cz. Tyto dárkové poukazy jsou v hodnotách: 2.000 Kč, 1.500 Kč a 1.000 Kč.
 7. Pořadatelem soutěže byla  společnost Adiel s.r.o. se sídlem V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČO: 01388665.
 8. Účastníkem soutěže se stal každý návštěvník serverů společnosti Adiel s.r.o. starší osmnácti let, který akceptoval pravidla soutěže.
 9. Každý soutěžící dal svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, jež je zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost Adiel s.r.o.
 10. Soutěže se nemohli zúčastnit zaměstnanci Adiel s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.
 11. Účastník soutěže tímto poskytnul společnosti Adiel s.r.o. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb.
 12. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Jak probíhala květnová soutěž o balíček kosmetiky na míru a kdo se může těšit z výhry zjistíte v následujícím odkazu.
Sledujte nás na našem webu či facebooku a zúčastněte i vy soutěží o spoustu hodnotných cen.


Ani do budoucna na vás nezapomínáme. Na květen pro vás máme nachystanou akci na produkty s kyselinou hyaluronovou, na které naše zákaznice nedají dopustit. Navštivte náš e-shop a objednávejte tyto produkty se slevou až 40% !