+420 739 610 850 | Pondělí až pátek:
9:00 - 12:00 12:30 - 17:00

O ETANI

NÁŠ PŘÍBĚH SLOVY ZAKLADATELE


ETANI kosmetika

ETANI kosmetika

Jako každý chlap několikrát během roku složitě řeší problém s výběrem dárku pro svou ženu (narozeniny, vánoce, výročí atd.), tak i já se před časem trápil tím, jak to vyřeším. Manželce jsem dle jejího doporučení koupil opravdu drahý krém a doufal, že bude spokojená. Spokojená se mnou a mým úmyslem opravdu byla, ale s krémem a jeho účinky nikoli. Z jejích slov vyplynulo, že všechny krémy, které dosud vyzkoušela, neměly ten slibovaný efekt a účinek a navíc po nich mívala podrážděnou svou citlivou pleť. A tak jsem se rozhodl najít řešení a tedy i ten nejlepší dárek pro mou ženu. Hledal jsem výrobce kosmetiky, který by dokázal vyrobit kosmetiku přírodní, ale i účinnou. Po dlouhém hledání a prověřování vhodných výrobců, surovin a technologií jsem nakonec našel vhodného výrobce, který splňoval moje velmi náročné požadavky. Pečlivě jsme vybrali první přípravky, které by udělaly radost mé ženě. Nejprve tuto kosmetiku vyzkoušela manželka a její kamarádky, jejich reakce byly pozitivní, tak jsem se rozhodl, že zkusím kosmetiku nabídnout i ostatním.

Nejprve jsem registroval značku ETANI, zahájil všechny kroky k potřebné certifikaci, atestům a zkouškám. Po obdržení kladných výsledků a hodnocení jsem se rozhodl prodávat tuto kosmetiku. Poptávka po kosmetice ETANI se rychle zvýšila. Avšak cíl mojí práce a úsilí zůstává stále stejné. Ať jsou všechny ženy, nejen ta moje, maximálně spokojené s kosmetikou ETANI, ať mají vždy příjemný pocit při jejím používání, ať opravdu vidí, že jim kosmetika pomáhá a ať mají vždy pocit jistoty v našem servisu a péči. Děláme to od srdce a s radostí.

Kosmetika je vyráběná v České republice poctivě a kvalitně z těch nejlepších surovin, na vývoji kosmetiky se podílí celý tým odborníku od vývojářů, doktorů, chemiků, kosmetičky po obchodní zástupce a manažery. Mám kolem sebe skvělý tým úžasných lidí, na kterých si zakládám a důvěřuji. Společně se snažíme, aby kosmetika byla přírodní, ale hlavě účinná.

Proč právě kosmetika ETANI?

  1. Poctivý a osobní přístup na e-shopu, při telefonické komunikaci i v prezentačním salonu. Naši práci děláme srdcem, vždy poctivě a profesionálně.
  2. Za značkou stojí reální lidé a odborníci.
  3. Nabízíme kosmetické poradenství a diagnostiku pleti ZDARMA.
  4. Kosmetika ETANI je vhodná i pro citlivou a alergickou pleť.
  5. Nabízíme čisté koncentráty aktivních látek z těch nejlepších surovin.
  6. Opravdu účinná přírodní kosmetika, která funguje. Ověřeno zákazníky.
  7. Kvalitní kosmetika vyráběná v České republice
  8. Dodáváme také do lékáren, kosmetických salonů a vyvážíme do mnoha zemí Evropy.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERŮ (novinky, akce, slevy..)
a získáte SLEVU 100 Kč na další nákup.