Od 27.7. do 10.8. proběhla SOUTĚŽ O KYSLÍKOVOU MASKU ETANI. Kyslíkovou masku jsme vybrali i vzhledem k současnému období, kdy si Vaše pleť namáhaná sluníčkem zaslouží regeneraci a důkladnou péči proti vráskám. Ptali jsme se Vás, jaké můžete zažít pocity při aplikaci Kyslíkové pleťové masky Etani. Na tuto otázku jste mohli najít odpověď ve videu z Proměny paní Jaroslavy, kde zmiňovaná popisuje, jak při aplikaci masky cítí příjemné lechtání, díky kterému soudí, že kyslík na pleti opravdu působí. Správně nám odpovědělo 89 soutěžících, z nichž jsme vylosovali paní Janu, Miroslavu a Kristinu. Že rozdáváme radost, jsme tušili, nicméně email od paní Jany nás opravdu zahřál u srdce:

Dobrý den, děkuji mockrát za milou a úžasnou zprávičku:) Jsem léta vaší zákaznicí, kyslíkovou masku mám již vyzkoušenou, je opravdu skvělá! Dlouhou dobu myslím na to, že moje pleť by ji potřebovala, ale byla jsem nucena odejít do předčasného důchodu, tudíž si nemohu dovolit objednávat, jak bych si přála. O to víc oceňuji štěstíčko výhry:)

Paní Janě za tato slova děkujeme a jí i ostatním výherkyním blahopřejeme k výhře. A z čeho že se to vlastně mohou radovat? Kyslíková pleťová maska Etani pomocí aktivního kyslíku vyčistí každý pór pleti, odstraní nečistoty a nastartuje regeneraci pleti. Kyslík proniká do každé buňky, tam aktivuje rychlejší buněčné dýchání a celkovou obnovu pleťové tkáně. Pleť je tak vyživována a omlazena přirozeným způsobem. Omlazení a rozjasnění pleti poté vidíte již po první aplikaci. Jsme na tento produkt velice pyšní, a proto jsme Vám chtěli umožnit vyzkoušet si jeho úžasné vlastnosti na vlastní kůži (a to doslova). Když navíc propojíte aplikaci kyslíkové masky s ultrazvukovou špachtlí, docílíte naprostého vyčištění a regenerace pleti. Po následném nanesení kyseliny hyaluronové, kolagenového séra a kolagenového krému jste na správné cestě v boji s vráskami a povadlou unavenou pletí.

Vy ostatní, kteří jste tentokrát neuspěli, nebuďte smutní, chystáme pro Vás soutěž novou a opět se máte nač těšit. Představujeme Vám jen to nejlepší z nás, tak se připravte na nové kolo, které odstartuje v pondělí 15.8.2016.