Se spuštěním nového webu jsme pro Vás připravili kromě jiného i soutěže o hodnotné ceny. Jako první jsme Vám nabídli za správné zodpovězení soutěžní otázky Arganový olej 15 ml. Chtěli jsme především představit vysokou kvalitu tohoto produktu dováženého až z dalekého Maroka. Tato skutečnost se týkala i soutěžní otázky, jež zněla: „Odkud pochází náš Arganový olej Azbane?“. Správnou odpověď nám zaslalo přes 50 soutěžících, z nichž jsme vybrali paní Zlatu, paní Ludmilu a paní Lucii. Ty se teď mohou těšit z praktického menšího balení luxusního, za studena lisovaného arganového oleje.

Účinky arganového oleje jsou poměrně známé, dá se použít na pleť obličeje, krk, dekolt i celé tělo. Navíc jej můžete vetřít do konečků vlasů, které díky tomu zůstanou zdravé, lesklé a silné. Má omlazující vliv na pleť, anti-aging efekt, navíc působí jako vynikající antioxidant. Má zároveň vysoký podíl koncentrace vitamínu E, díky němuž působí proti stárnutí pleti.

A proč zrovna Arganový olej Azbane? Že jsou marocké oleje nejkvalitnější na světě, se k nám doneslo několik let zpět. Rozhodli jsme se tuto africkou zemi navštívit, podívat se, jak oleje vznikají a vybrat nejvhodnějšího dodavatele. Azbane nás okouzlil právě svou kvalitou, je 100% přírodní, za studena lisovaný a pochází z ekologické oblasti Maroka. Certifikovaný pod značkou ECOCERT se pyšní vlastnictvím BIO certifikace. Spolu s Arganovým olejem, který dovážíme v malém i velkém 100 ml balení, nabízíme od společnosti Azbane i olej Opunciový, taktéž nedocenitelný vyhledávaný pleťový olej.

Soutěž o arganový olej již skončila, nicméně nevěšte hlavu, každé dva týdny pro Vás připravujeme SOUTĚŽE další a určitě se máte nač těšit. Hned v dalším kole můžete za správné zodpovězení otázky vyhrát TOP produkt Intenzivní kolagenový krém proti vráskám, oblíbená to závěrečná ochrana v péči o zralou pleť.

Směle do toho, již za dva týdny losujeme další 3 výherce!

SOUTĚŽIT HNED >