Q10

Pryč s únavou a sluncem poškozenou pletí!

Na poškozenou a unavenou pleť skvěle zabírá koenzym Q10, účinná látka v moderní kosmetice i dermatologii, podporující rovnoměrnou obnovu pokožky ve všech jejích vrstvách. Díky koncentrovanému Q10 zůstává pleť svěží bez známek únavy a zároveň dochází k redukci vrásek. Právě z tohoto důvodu se koenzym Q10 přidává do celé řady pleťových krémů, avšak ještě účinnějším prostředkem na omlazení a zkrášlení pleti jsou koenzymová pleťové koncentráty, jež ve srovnání s krémy obsahují mnohem větší množství koenzymu. Koncentrát Q10 od značky GOLDEN TIME je dokonce unikátní kombinací dvou druhů Q10 a díky tomu má až 20x vyšší účinnost než volný Q10 dostupný na trhu.Q10

Co dokáže koncentrát Q10?

Především se jedná o obnovu každé buňky pleti a její výživu. Pleť se rychle regeneruje a zároveň vyživuje. Při pravidelném používání koncentrátu dochází k celkovému zlepšení kvality pleti, dále pleť získá lepší barvu a mladistvou svěžest. Známky únavy mizí, vrásky i jemné linky se vyhlazují.

Pozor na sluneční paprsky!

S věkem obsah Q10 v kůži klesá. Stárnutí kůže vede ke tvorbě vrásek a vyšší náchylnosti k poškození zářením.  Přípravky, které do pleti dodávají Q10, jsou schopny ochránit kůži před jejím silným poškozením způsobeným UV zářením. Čím účinnější zdroj Q10 je, tím lepší ochrana pro Vaši pokožku – koncentrát Q10 Golden Time je jeden z nejúčinnějších produktů s Q10 na trhu.

Jak Q10 koncentrát Golden Time správně aplikovat se můžete podívat na následujícím videu:

Více informací o produktu a možnost nákupu naleznete ZDE.