+420 739 610 850 | Pondělí až pátek:
9:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Soutěž o knihu „Vtipné kaše“ – Ukončeno

Nebudeme jediní, kdo si již přeje opravdové jaro a více slunce! Jaro je klasickým obdobím pro detoxikaci po zimě, kdy si během dlouhých večerů občas rádi dopřejeme něco dobrého. Chceme se tedy po celý duben zaměřit právě na očistu a detoxikaci těla.

Proto jsme pro vás, spolu s vydavatelstvím Smart Press, připravili soutěž o knihu „Vtipné kaše – Namíchejte si ty vaše“ od  Věry Strnadové.

Co pro výhru udělat?

Stačí nám pouze napsat e-mail, který by měl vypadat následovně:

 1. Předmět e-mailu vyplňte – Dubnová soutěž o knihu
 2. Do textu zprávy nám napište jaký typ detoxikace pro jaro upřednostňujete. Zda máte ověřené typy, které vás baví nebo co chcete vyzkoušet pro letošní rok. Je to snadné! Nemusíte nic hádat ani vymýšlet dlouhé slohové práce. Stačí jedna věta nebo přímo váš tip na vámi ověřený produkt. Na konci zprávy nezapomeňte uvést své jméno pro slosování.
 3. Svůj e-mail zašlete na adresu: soutez@etani.cz

Jak vybereme výherce?

Ze všech vašich odpovědí vylosujeme jednoho výherce. Jeho jméno zveřejníme na webových stránkách a osobně jej kontaktujeme e-mailem.

Na co se můžete v knize „Vtipné kaše“ těšit?

V knize Věry Strnadové najdete celou řadu zajímavých receptů, které nejsou nijak náročně. Knihou vás doprovází nádherně připravené fotografie a samotný příběh autorky Věry Strnadové, o které se dočtete, proč se začala věnovat zdravému životnímu stylu a jaká byla její cesta detoxikací. Pokud vás zajímá více, přečtěte si článek, ve kterém najdete ochutnávku z receptů.

Za dárek do soutěže děkujeme společnosti Smart Press, s.r.o., u které je kniha k zakoupení. Pokud se tedy nestanete šťastným výhercem, nemusíte zoufat. Kniha je k zakoupení také ZDE.

Smart Press logo


Kompletní pravidla soutěže:


 • Soutěž potrvá od 28.3.2018 do 30.4.2018.
 • Losování výherců bude zveřejněno na webu www.etani.cz. 
 • Výherce bude o výhře informován e-mailem.
 • Pro tuto soutěž budou vybrán 1 výherce.  Výhru věnovala společnost Smart Press, s.r.o.
 • Pořadatelem soutěže o kosmetiku ETANI je společnost Adiel s.r.o. se sídlem V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČO: 01388665.
 • Účastníkem soutěže se stává každý, kdo zašle e-mail s reakcí na výše uvedené zadání na adresu: soutez@etani.cz. 
 • Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, jež bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost Adiel s.r.o., každý soutěžící musí být starší 18 let.
 • Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci Adiel s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERŮ (novinky, akce, slevy..)
a získáte SLEVU 100 Kč na další nákup.