Od 12. do 26. července probíhala na našem webu soutěž o velmi oblíbený Intenzivní kolagenový krém Etani. Že je tento produkt vyhledávaný jsme věděli, i přesto nás překvapil počet soutěžících, který přesáhl hranici 250 účastníků. Rádi bychom samozřejmě obdarovali všechny, nicméně z hodnotné ceny se nakonec mohou těšit paní Katka, Marie a Věra. Výherkyním gratulujeme a doufáme, že budou s kolagenovým krém stejně tak spokojené jako ostatní naše zákaznice.

V čem vůbec tkví oblíbenost a především účinnost Intenzivního kolagenového krému? Díky využití moderních poznatků má kolagenový krém ETANI velmi silný protivráskový a hydratační efekt, který je oproti působení klasických krémů trvalý. Navíc obsahuje olej z Jojoby, který vytváří nemastný film, a tím chrání Vaši pleť před vysycháním a ztrátou vlhkosti po celý den.

Jojobový olej byla i odpověď na naši soutěžní otázku, jež zněla: „Jaká složka Intenzivního kolagenového krému zajišťuje oproti jiným krémům na trhu opravdu dlouhotrvající hydratační efekt, díky němuž je pokožka přirozeně vlhká a vláčná?“
Jojobový olej obsahuje vysoké procento biologicky cenných nenasycených mastných kyselin a vitamínu E. Má přirozený ochranný UV-filtr 3 až 4 a bývá též nazýván „tekutým zlatem“, protože obsahuje velké množství pěstících a výživných látek, minerálů a již zmiňovaného vitamínu E.

V kombinaci s používáním Kyseliny hyaluronové a Kolagenového koncentrátu se tak můžete natrvalo zbavit nežádoucích vrásek. Při pravidelné aplikaci uvidíte Vy i Vaše okolí výrazný rozdíl, pleť bude pevnější, projasněná a Vy budete vypadat mladší.

Tak tedy vypadala soutěž o Intenzivní kolagenový krém proti vráskám Etani. Vy, co jste se nedostali do slosování, neházejte flintu do žita. Připravili jsme pro Vás hned soutěž další. Tentokrát jsme vybírali další produkt, na který jsme velmi pyšní, a proto Vám ho chceme představit. Navíc ze zkušenosti víme, že je v tomto období velmi vhodný na to, aby si Vaše pleť po létě odpočinula a dostala novou energii. Soutěžte také o Kyslíkovou pleťovou masku Etani v hodnotě 799,- Kč.

Více informací o SOUTĚŽI O KYSLÍKOVOU PLEŤOVOU MASKU hledejte ZDE.

Jak dopadla poslední soutěž o Arganový olej si taktéž můžete přečíst na TOMTO ODKAZU.